| anonim_4396 a întrebat:

Ai fost prins vreodată de către părinți că te uiți la filme porno? La ce vârstă?

6 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Nu am fost prinsa uitandu ma la asa ceva, pentru ca nu am vizionat, mai laes cand eram mica.
Aveam altfel de preocuparii.

| InuIo a răspuns:

Nu. Nu vizionez filme porno. Ar trebui sa fi mai atenta cand te uiti la asa ceva. Oricum spune-le parintilor ca ai fost doar curioasa si ca nu ai avut curajul sa ii intrebi.

| eubest a răspuns:

La 13 funda

| xxxgirl a răspuns:

NU,dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU, din fericire happy

| Denissa97 a răspuns:

BUna :* eu la 7 ani laughingIl vedeam pe fratimio mai mare cand se uita laughing Apoi m-am uitat de curiozitate si nu mi-a placut ce am vzt laughing