| anonim_4396 a întrebat:

Ai pierdut vreodata vreo persoana doar pentru ca nu i-ai marturisit sentimentele?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da

| mihai69 a răspuns:

Mă tem că da. Mă rog, nu chiar pierdută, dar cam pe-acolo = friend zone.

| SilentRain a răspuns:

Da

| Hammurabi a răspuns:

Nu. Dacă am avut ceva de spus am spus. Nu sunt genul timid sau emotiv.
Și în al doilea rând de ce să nu-i spui? Ce ai de pierdut? Pierzi ce oricum nu ai? laughing

| sofisis a răspuns:

Nu. Nu cred in liniste si tacere. Daca ai ceva de spus, spune. Intotdeauna. Indiferent de consecinte.

| SG1995 a răspuns:

Deah, dar n-aveam ce pierde, ulterior am aflat ca era logodita, deci nu m-am bagat in rahat.

| mentholinks a răspuns:

Mai multe care ar fi facut orice pentru mine.

| HazelEyes77 a răspuns:

Da mi s-a intamplat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da pe toate, sunt rece nu arãt sentimente deloc, eu doar le fur.

Răspuns utilizator avertizat
| Luoar94 a răspuns:

DA happy, am pierdut-o al alta chiar si dupa ce le-am marturisit rolling on the floor))