| nimeni_9340 a întrebat:

Ai vrea sati inseli iubitul /iubita pentru bani

Răspuns Câştigător
| doinitza12 a răspuns:

Eu sint sigura ca ai pus intrebarea din curiozitate si chiar nu vrei sa faci asa ceva... poate prietena ta a facut asa...eu nu as face nici pentru milioane. nu merita pur si simplu.sa te culci cun zabalos numai pentru bani

13 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu. Mai ales că există o variantă mai simplă: Îl bat de-i sună apa în cap celui ce-mi propune asta şi-i iau baniiwinking
Salut.

| Razvan a răspuns:

Omul e o valoare mai mare ca banul.Chiar si ca non-valoare tot e deasupra banului

Abh
| Abh a răspuns:

Never!

| Floreenofficial a răspuns:

NU! Niciodata nu mi-au placut banii si nici nu o sa imi placa vreodata.Banii se duc la fel de repede precum vin.Deci nu se merita... straight face
Bafta!

| glamour a răspuns:

Adica sa devi curva sau cum?

| Kylexy a răspuns:

Never

| BlueHusky a răspuns:

Hmmm sunt singurul care vede diferit intrebarea!? Trebuie sa imi fac un control... adica sa faci sex pentru bani e ok. Doar inselatul e o problema. Da, am plecat la control... have fun

| claus a răspuns:

Ma, tu despre ce vorbesti aici? toate fufele isi inseala prietenii prosti pentru o haina mai buna si o plimbare in lume. cand iti ofera o conditie mai buna, normal ca te duci dupa baiatul cu bani, care iti poate oferi un viitor tie si viitorilor pui. masculul alfa.
partea inversa: baietii isi inseala partenerele fara sa fie platiti, din miile de motive pe care le stim cu totii.
dar daca vrei tarfe, du-te pe centura. dai banu, primesti pasarica. nu asta cauti de fapt?

| DeEeA_2049 a răspuns:

Daca as fi cu persoana pe care o iubesc acum, nu as insela-o pentru NIMIC in lume!

| CokoStar a răspuns:

Pe multi bani love struck daca sunt putini nu se merita.

| FaraNume_7993 a răspuns:

Nu

| Viper_1588 a răspuns:

Numai curvarii si fufele insala pentru bani, dar eu nu mi-as insela iubita pentru nimic in lume.

| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Pt bani si o blonda cu bombe