| sarahhh2709 a întrebat:

Ajutati-ma cu o problema va rog! Nu pot sa iubesc. De fiecare dată când am fost cu cineva (chiar tineam la acea persoana) și i-am spus că il iubesc, nu am simțit că eu chiar il iubesc și el mă iubea. Și nu sunt genul de fata falsa sau curva. Ajutor! Vreau sa știu cum să iubesc!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Draga mea e ceva normal voi fetele nu iubiti cu adevarat va compromiteti cu noi din interes, frica de singurate, pana dati de un badboys care va face sa suferiti da voua va plac dramele, desi nu ai cum sa simti asa ceva pentru ca voi iubiti ceea ce poseda un barbat in scimb un barbat iubeste femeia nu ce poseda ea

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Tu chiar esti femeie? si imi dai funda pentru raspunsul asta?

| sarahhh2709 explică (pentru RAY):

Îmi poți spune câteva moduri de a te masturba ca fată (cat mai originale)

| RAY a răspuns (pentru sarahhh2709):

Din cate stiu stimularea clitorisului e cea mai buna pentru orgasm, uitate la un video cum se masturbeaza o fata si fa la fel ca ea

| AdelaElena88 a răspuns (pentru RAY):

Nu știu cum ai primit funda la un astfel de răspunslaughing) Probabil a fost ziua ta norocoasa sau fata nu a înțeles nimic din ce au spus tu. Draga mea, ( nu știu cat ești tu de serioasa dacă întrebi pe aici cum sa te masturbezi) dar uite ce e...Eu cred ca nu ai fost suficient timp cu persona aceea încât sa ajungi sa o iubești. NU ai cum sa iubești o persoana imediat ce va întâlniți de câteva ori. Iubirea e ceva mult mai profund de atat, vine în timp și se cristalizează odată ce treceți atât prin momente frumoase cat și prin momente mai puțin frumoase și cu toate astea la final rămâneți împreună pentru ca exista acel ceva care nu va lăsa să va spuneti adio.Aia e iubire.probabil tu confuzi iubirea cu dorința, ma gândesc. Aici e posibil sa nu fi întâlnit băiatul care sa " îți sucească mințile" Aka "sa îți pună capac ".În astfel de situații, aceea nu e iubire autentica, ci mai degraba e o " iubire " oarba.Eu cred ca nu ar trebui sa alergi după iubiri oarbe, pentru ca vei tinde sa fii superficiala și sa nu vezi clar lucrurile. Eu nu pot sa îți spun acum cum sa găsești băiatul potrivit sau Marea iubire.Pur și simplu se întâmplă, de cele mai multe ori când nu te aștepți. In primul rand ca sa gasesti iubire, trebuie sa oferi iubire, asta inseamna ca trebuie sa te iubești pe tine mai întâi, ca sa poți împărți iubirea cu celalat. NU știu cat ai înțeles ce vreau eu sa spun, dar asta e, am încercat. Multa sănătate!

| RAY a răspuns (pentru AdelaElena88):

Si eu am ramas suprins sa vad ca primesc fundita la un asemenea raspuns

| T0T a răspuns (pentru AdelaElena88):

I s-a dovedit lui Ray că mai sunt și fete sincere.

| AdelaElena88 a răspuns (pentru T0T):

Mulțumesc, apreciez big grin

| boylivgume a răspuns (pentru RAY):

Astea-s vorbe de om ratat,nu exista interes material pentru o femeie,nici chiar la un barbat pe care nu-l iubeste, este doar un retex, femeile cauta doar sa fie fericite, daca unii nu stiu cum sa o faca, asta-i viata

| RAY a răspuns (pentru boylivgume):

Eu nu team jignit, vrajeli