| Anonimus12 a întrebat:

Ajutati-ma va rog... cum pot sa fac dintr-o prietena o iubita? cum ar trebui sa ma comport si sa vorbesc cu ea?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Draga andrey sa stii ca nu este greu deloc baiatul k care sunt eu am fost prieteni ff buni iar acum suntem impreuna. ppoartate normal lasa totul sa vina dl sine eu asa am facut:*

| AndreyG a răspuns:

Cam greu sa evoluati la statul de indragostiti de la prieteni.Probabil cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea despre asta.Sa-i spui ca desi apreciezi foarte mult prietenia voastra, ai inceput sa simti mai multe pentru ea.

| Diux96 a răspuns:

Ar trebui sa te bagi mai mult in seama cu ea (dar nu ca un badaran).sa o suni.sa vorbesti cu ea pe mess.sa vorbiti despre ex-uri...sa o faci sa rada.

| Andrei102 a răspuns:

Cu problema asta imi bat si eu capu. ne intelegem super bine radem glumim ne ajutam reciproc in dif problema dar cand vine vb de "next step" nu stiu ce sa fac si cum sa o fac. incerca si tu sa o faci sa rada sa o inveselesti daca e suparata, sa o ajuti daca are nevoi.afla ce fel de baietii ii plac. Bafta si sper sa reusesti smug