| Marcinela a întrebat:

Ajutati-ma va rog eu mult, ieri am intretinut o relatie sexuala, iar prietenul meu si-a cumparat prezervative dar ceva mai noi si putin erau mici, dupa toata relatia asta, mm si-a scos prezervativul insa el era foarte foarte ud, si eu am simtit la mine toata insa eram uda, intr-un fel ceva lichid am verificat prezervativul si era tot in regula nu s-a spart nu nimic, eu ma deranjez foarte tare ma tem sa nu fi intrat sperma, totusi nu stiu daca e posibil, ma gindesc sa iau o pastila pina la 72 ore ajutati-ma si nu rideti va rog foarte mult;(;( vreau sa mentionez ca decite ori am facut nu era foarte ud si lipicios nu stiu cum sa va explic

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este nevoie de "pilula de a 2-a zi"!

Erai mai "udă" deoarece te-ai excitat mai tare ca de obicei!

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu realizezi că ai și tu un lichid ce servește la lubrifiere, da?
Btw, lasă accentul ăsta în scris, vezi tu, lumea te cam ia la mișto.

| NnDWtf a răspuns:

La tini? E ud ca te uzi tu. E lichid dala ca-ti dai tu drumu.