| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-maaa,dau funda! Hei TPU,prietena mea e virgina. Am facut dragoste cu ea,si I-am spus sa stea deasupra, dar nu voia din cauza durerii. Si cand I-o bag, nu rezista mult din cauza durerilor...Cum poate sa se masturbeze singura sa isi largeasca vaginul sau ***... Ce sa faca?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat sa se masturbeze cat mai des folosindu-se la inceput de 1 deget pentru a nu simti durere si pe urma doar dupa ce canalul vaginal se va largi catusi de cat sa se foloseasca de 2 degete. Procedand astfel in scurt timp sexul se va transforma dintr-o activitate dureroasa si neplacuta, intruna foarte agreabila si generatoare de satisfactii nebanuite. Mult succes!

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

I-am spus sa faca asta, da' ii este frica, si o doare, cica..am incercat sa o faca sa si eu, da' nu sta...CIca ii este frica ca cine stie ce ii se intampla.

6 răspunsuri:
| asdfq a răspuns:

Decat sa se masturbeze singura, ai putea sa ii faci tu fingering. de asemenea, inainte sa vrei sa i-o bagi asigura-te ca e suficient de relaxata, excitata si uda incat durerea sa fie redusa la minim si vorbeste cu ea in timpul actului, ca nu are de ce sa se teama si ca esti acolo pentru ea, ca poate pana la urma e doar speriata si socata saraca

Răspuns utilizator avertizat