| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor, am 14 ani si sunt baiat. Mâine ma duc sa-mi vad prietena (stam la distanță) si noi ne-am mai vazut doar o singura data foarte putin (cam 30 de minute) si atunci doar ne-am îmbrățișat, eram efectiv împietrit, mi-era rusine sa fac orice. Ideea e ca noi prin mesaje vb destul de multe, iar eu ii ziceam ca vreau sa ma duc la ea sa o sarut si de astea, iar acum ca o sa ma duc pe bune la ea, mi--e frica, vreau sa o sarut, o iubesc pana la urma, dar mi-e frica si nu stiu cand ar trebui sa o facem sau cum. Ajutor

Răspuns Câştigător
| MValentin a răspuns:

Hey Miximam! Situatie la fel am avut si eu, iar acum eu si cu ea avem o familie pot sa zic. Uite ce poti face!
Lasa totul sa curgă natural, fi stapan pe sine si nu iti lasa hormonii sa te cuprinda si sa sari pe ea. Fa totul cu grija, demonstreaza ca si in real ti la ea precum pe internet.
Apoi ce este important, fi subtil îmbrățișeaza fata din spate lipindu-ti pieptul de ea apoi din fata apoi încearcă sa o pupi pe obraz pe nas? pe frunte si inevitabil si ea iti va da un semnal ca ii place ce faci si ar fi okay sa continui la final pe buze.
Dupa ce veti avea acces sa va sarutati fara rusine lucrurile mai... intime vor aparea mult mai usor scalar si treptat. Bafta!

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Există pe Youtube tutoriale cum să săruți laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Haide ma, ca-i vorba de-un pupic, nu de facut sex happy
Ia-ti inima in dinti si pupa fata pe mana, daca nu esti in stare sa o pupi pe buze.
Imi pare rau, dar chiar nu putem sa te ajutam, fiindca nu cred ca-i normal sa pupam noi fata, in locul tau.

| Sofer a răspuns:

Când va întâlniți din nou, ar cam trebui sa o săruți.

| Donsavas a răspuns:

Încearcă sa ai mai multă răbdare. Amândoi aveți nevoie de timp, graba te stresează mai tare

| CerealaCuOchi a răspuns:

Pai o sa sune ciudat, dar cred ca cel mai ok este sa te masturbezi inainte, ca sa scapi de emotii. Daca nu te ai sarutat cu nimeni pana acum poti exersa pe mana?, suna ciudat dar ajuta. Si poti sa ii dai de inteles ca o vei saruta, ca sa fii sigur ca iti da voie. Gen uita te mai insistent la ea si apropie te usor, dar la momentul potrivit. O poti face cand va vedeti, amintindu i ca i ai spus ca o vei sarutahappy, sau o poti face cand va simtiti mai in largul vostru si mai atrasi unul de celalalt

| Lecorbusier a răspuns:

Incearca sa scapi de emotii altfel se vor transmite ei si o sa fie o atmosfera f ciudata. daca esti relaxat va fi cel putin impresionata