| AndreiAndrei260111 a întrebat:

Ajutor, am făcut o mare prostie și nu pot trece peste, mai pe scurt, fără sa o lungesc prea mult, sunt in Belgia pentru câteva zile, noaptea trecută am fost cu doi prieteni intr-un club și am băut peste masura (Vina mea, stiu, sunt un prost) și cumva, nu stiu cum m-am culcat cu o femeie mult mai mare decât mâine, mult prea mare, când zic mult, ma refer de doua ori vârsta mea. Ma simt exagerat de prost ca am făcut asta, a fost un lucru idiot realizat de mine și nu pot trece peste, ma învinovățesc in fiecare moment. am o stare f proasta acum. Cum as putea trece peste? Ca rog.

16 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cel putin in cazul betiei exista zicala conform careia : ''cui pe cui scoate''. Altfel spus : ca sa rezolvi o problema folosesti aceleasi premise care au creat problema.
De exemplu, dupa o betie, sa bei bere ca sa-ti revii din mahmureala.
Ai putea sa iei de buna afirmatia si sa incerci sa vezi daca este valabila si functioneaza si in cazul tau. big grin

| AndreiAndrei260111 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu stiu ce sa zic. Bere in timp ce sunt mahmur, doar dacă ma gândesc îmi vine sa dau totul afara sad

| Andreeush a răspuns:

Nu te mai gândi la asta, cu timpul vei uita.

| SG1995 a răspuns:

Măcar era bună tipa?

| AndreiAndrei260111 explică (pentru SG1995):

As vrea eu. laughing Nu, nu era, cel putin pentru mine, nu era

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găina bătrână face supa bună.

| Whitesnake99 a răspuns:

Boss, sincer, daca mai arata si bine, felicitarile mele! Nu e nicio rusine, fii barbat, treci peste, sper doar ca te-ai protejat ca sa nu-ti ramana o amintire din Belgia de n-o sa mai calci in veci pe acolo!

| AndreiAndrei260111 explică (pentru Whitesnake99):

As fi vrut eu sa arate bine, sau dacă arată super bine nu ma mai plângeam... laughing Sau cel puțin sa îmi dau seama in momentul respectiv ca o femeie de 48 de ani, 1.80 și 90 de kg nu e ce trebuie pentru mine. crying

| AndreiAndrei260111 explică (pentru Whitesnake99):

Da, m-am protejat?

| Ale5184 a răspuns:

Gandeste-te ca pentru altii asta e o fantezie. Ai facut-o si pe asta. Aia e. Treci peste.

| BravoJohn69 a răspuns:

Coae știi ce doare mai tare ca sexul cu o persoană mai in vârstă? Sa nu faci sex deci nu ar trebui sa te simți prost

| DonarisDona a răspuns:

Pt alții e o fantezie. N ai dde ce sa te simți așa. S a întâmplat, treci peste, n o mai vezi niciodată și aia e. Te poți lăuda cu chestia asta sa știi laughing

| Mihai720 a răspuns:

Poti consulta un psiholog... sau sa nu mai bei niciodata pana te imbeti rau

| Rogege13 a răspuns:

E greu sa treci peste asa ca încearcă să mergi la psiholog sau sa faci ceea ce crezi tu ca trebuie dacă crezi că trebuie să iti ceri scuze fa-o dar nu uita si sfaturile noastre in cazul in care nu merge unul încearcă altul

| raducul122222 a răspuns:

Te sin