| TotEu1993 a întrebat:

Ajutor.am probleme cu pc-ul.Il sting de tot iar dupa 2 secunde porneste singur din nou.Trebuie sa il sting de mana de la buton.intrebarea este care este problema ce are? scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| bogdan74688 a răspuns:

Cel mai probabil o eroare de sistem. Intrebarea mergea cel mai bine la categoria Tehnologie. Nu prea e nimic legat de Dragoste si sex, aia doar daca te uitai la porno pe pc.
Ca sa nu deviem de la subiect, in cazul asta, cel mai bine e sa il duci sa reinstalezi sistemul. E mult mai usor decat sa incerci sa rezolvi problema. Si mai putin complicat. O reinstalare de windows e undeva la 35-40RON - deci nu e o avere.

1 răspuns:
| Lov3m3islittle a răspuns:

Dul la reinstalatwinking