| Deyush a întrebat:

AJUTOR! Buna TpU! am si eu o problema si daca se poate se ma ajutati love struck Deci. Sa o luam cu inceputul : Am 14, si din Mai 2011 sunt inebunita dupa un baiat care are 18 ani. Am stat la inceput o luna impreuna, apoi ne.am despartit. Acum 3 saptamani am inceput iar sa vorbim si chiar ne.am impacat happy Dupa 2 zile am vazut pe Facebook ca o prietena de-a mea tocmai si. a pus intr-o relatie cu el [ noi 2 eram inca un cuplu ] si cand l-am intrebat ca de ce ne.am mai impacat daca el sta din ziua aceea cu fata respectiva. A spus ca el nu imi vrea raul, ca nu stia ce se va intampla. Ne-am despartit si a stat o saptamana cu ea. Acum iar vrea sa ne impacam, si nu stiu ce sa fac. Tin foarte mult la el. Dar Am NEVOIE de un sfat! :* va rog frumos! Dau Fundita! happy

Răspuns Câştigător
| Atzumy98 a răspuns:

Hei :*,daca asa de repede s-a dus la fata aia,eu zic sa nu va impacati, lasa ca il uiti(cam greu dar asta e.)daca s-a dus imediat la aia e in stare sa te insele sad, asa ca sfat: cauta alt baiat care sa te iubeasca si o sa il uiti imediat pe ista repet:sper ca te-am ajutat cu logica mea de aur rolling on the floor)

9 răspunsuri:
| adi4ever a răspuns:

Bahmuteanca si Prigoana episodul 2371987498

| bia0000 a răspuns:

Eu zic sa lasi totul in urma baieti sunt destui el profita de iubirea ta

| LNK a răspuns:

Salut!
Nu merita efortul.
Pare ca se schimba dupa cum bate vantul. Plus ca esti cam mica sa fii cu unul de 18 ani. Si nu o spun din rautate.
Parerea mea e sa-ti gasesti un iubit de varsta ta si pe el sa-l uiti.
Succes! happy

| looolliika a răspuns:

Pai din moment ce tea lasatasa aeriana si acum vai hai s ne impacamiar.cred ca oarecum se foloseste de tine. adikc daca chiar tinesa la tine eu lasa pai si ramanbe u tine nu? asa mi s epare logik

| stapanullumii a răspuns:

Daca te respecti nu te mai impacicu el. dar el alegerea ta... oricum se va despartii din nou de tine si te va lasa cu ochii in soare...

| 1234_7760 a răspuns:

Lol... el nu vrea o relatie serioasa cu tinee... damn it

| entzückendesKätzchen a răspuns:

C imatur.pai daca oscileaza intre tine ah alteleeclar ca nu vrea nimic serios

| Ana0545 a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa ramai fara el. din ce spui tu, mie mi se pare ca nici macar el nu stie ce vrea. ar fi trebuit sa fie sincer cu tine...

| anonim_6353 a răspuns:

Pai faci ce crezii asa mi` s`a intamplatt happy si mie si n`eam impacat si acum suntem din nou impreuna avem 5 luniilove struck