| Anstasia20 a întrebat:

Ajutor! Cum sa scap de gândurile astea!
De câtva timp ma masturbez... Si de atunci am dorința sa fac *** cu fete! De ce? Si cum scap de aceste gânduri?! Am 18ani!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E ceva normal biologic sa simti asta, pai poti cata o fata sa faci cu ea ceea ce doresti, nu e nimic anormal in asta nu considera acele ganduri ca fiind anormale

| mihai69 a răspuns:

Fanteziile din timpul masturbării nu sunt altceva decât ceea ce le spune și numele: niște fantezii.
E foarte posibil ca dacă vreodată ai avea ocazia să aci sex cu altă fată, acest gând să te inhibe și să nu poți s-o faci, chiar dacă ai visat de multe ori că o vei face.
Eu spun să te masturbezi liniștită în continuare, pe orice fantezie te poate duce pe culmile plăcerii, iar cu timpul o să ai ocazia și să faci sex adevărat. Și de-o fi să ie, poate chiar (și) cu fete.

| doctorandus a răspuns:

Daca esti lesbi sau bi, asa esti din nastere.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca asta te defineste... lasa asa laughing

| aXy99 a răspuns:

Nu este neaparat ceva rau in asta.

| pufulescu a răspuns:

Pai scapi usor, facand sex cu baieti! Dorinta trebuie potolita cumva, daca lasi acele ganduri sa ti se tot invarta in cap te vei convinge singura si vei ajunge in pat cu o fata!

| Eduard196 a răspuns:

Intra pe site-ul speranta pentru homosexuali si o sa te ajutewinking

| Eduard196 a răspuns:

Si masturbarea chiar poate sa te duca la homosexualitate asa ca opreste-te

| Apac a răspuns:

Frustrate sexuală; du-te și trageți-o nițel (mai mult) cu cineva.