| Scriudraiver a întrebat:

Ajutor! Mi-am blocat un prezervativ in "pasarica". La toaleta pot sa fac, insa cam greu. Sta acolo adanc si nu il pot ajunge. Ce sa fac?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este prins in pioneze, agatat cu agrafe sau fixat cu capse? rolling on the floor

| Scriudraiver explică (pentru corbulalbrosu):

Nu, doar nu ajung sa-l scot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare cât de adâncă poate sa fie pasarica aia... Abis?

| Horus35 a răspuns:

Roagă-l pe eroul tău să-l scoată. Dacă puteți fi împreună la bine, puteți și la "rău".

| 2EXA a răspuns:

Trebuie sa mergi de urgenta la ginecolo sau doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine l-a băgat acolo, să îl şi scoată că aşa e frumos.winking

| mihai69 a răspuns:

Încearcă cu o pensetă. Dacă nu vezi ce faci, stai pe vine deasupra unei oglinzi și se rezolvă.

Răspuns utilizator avertizat
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca e adevarat ce zici, ar trebui sa mergi la spital.
Dar cel cu care ai facut sex nu poate sa te ajute?

| mgtow a răspuns:

O sati bage un ustensil lung subtire ca sa il scoata afara la spital

| RAY a răspuns:

Ai electromagnetism vaginal probabil, solutia este degmantetizarea organismului https://adevarul.ro/......index.html

| Spartacus12345 a răspuns:

Spune-i partenerului sa il scoata de acolo daca tot el l-a bagat. In timpul sexului trebuia sa simta cand da sa alunece