| tweety_8071 a întrebat:

Ajutorcrying
peste o saptamana trebuie sa merg intr-o excursie in care m-am inscris fara sa stiu ca vine si fost, acum ca am aflat vreau sa renunt da nu mai potstraight face. ne-am despartit acum un an si el e cu altcineva.eu sincer nu stiu ce simt pentru el. dar cred ca mai tin la elsad. naspa e ca nu prea vreau sa-l vad sa nu-mi revina iar puternic sentimentele, nu mai vreau sa sufarsadce spuneti sa fac? cum sa ma comport fata de el in excursie? vine fara actuala lui si am auzit ca a intrebat de mine daca vinstraight face

9 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Oau!hee heeEu zic sa fi indiferenta.sa te comporti normal.probabil inca mai tine la tine daca a intrebat daca mergi...restul depinde de tine. daca mai vrei ceva cu el... da-i de inteles dar nu sari pe el si apoi cand ajungeti inapoi acasa el sa se comporte cum nu s-ar fi intamplat nimic si daca nu vrei nimic comporta-te normal ca si cu restul care o sa mearga. e cel mai bine asahappy sa ne zici cum a fost:*

| julieta a răspuns:

Fi tu insusi, asa vei face mereu? daca se intampla sa fiti am2 in aceleasi locuri o vei lua la fuga mereu? daca intr-adevar mai simti ceva pentru el asta vei afla odata ce il vei revedea in excursie. el are alta relatie incearca sa faci si tu la fel

| carmin a răspuns:

Pur si simplu, nu te mai duci in excursie.Inventezi ceva, o scuza, ca ti-e rau etc.Succes

| IuliaWosster a răspuns:

Poate a intrebat de tine.pentru ca inca tine la tine sau vrea sate faca geloasa...pararea mea este sa nu il bagi in seama. distreazate cu prieteni tai simtete bine incearca sa-l ignorihappy daca vorbesti cu el iti faci sigura rau.(dupa cum ziceai ca inca simti ceva pentru el). Stai linistitahappy si simtete bine
Distractie placuta!love strucklove struck

| bblock69 a răspuns:

Eu zic sa te duci si sa fii "barbata"!
Mergi cu el undeva unde sa fiti numai voi doi si intreba-l deschis:"Am auzit ca ai intrebat de mine!
De ce? Spune dar spune-mi sincer... tu mai simti ceva pentru mine?"
Si vezi ce raspunde. Eu cred ca voi veti fi din nou impreuna.winking
vei vede.
Bafta si distractie maxima in excursie!

| bibishor a răspuns:

Probabil nici el nu te-a uitathappyacum depinde de voi, cat de puternice va sunt sentimentele...aceasta excursie poate duce la o impacare.In cazul in care nu crezi ca aveti aceleasi sentimente unul fata de celalalu incearca sa-i fi ca o amica mai veche, sa vorbesti cu el, pentru ca daca nu faci acest lucru te va durea si mai tare...bafta

| livi_5695 a răspuns:

Comporta-te normal, razi mult, distreaza te si nu lasa prezenta lui sa te afecteze in vreun fel. Indiferenta e cea mai buna arma, si in plus de asta macar asa o sa fii sigura daca mai simti ceva pentru el sau nu. Ca sa rezolvi ceva trebuie sa stii unde e problema!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...parerea mea de baiat e ca daca nu vine cu actuala si a mai si intrebat de u daca vii... e clar ca vrea ceva de la u. comporta-te ca atare.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa-l saluti de parca ati fi prieteni... nu arata absolul deloc ca mai ai sentiment fata de el fi buna dispuna, vesela... gandeste ca excursia este facuta pentru a te simti bine, sa iei aer liber, inveseleste alaturi de prietenele tale, imaginezate ca esti printre prieteni si el este unul dintre ei