| MihaiOvidiu757443 a întrebat:

Ajutor TPU! Vorbesc cu o fata pentru prima data si nu stiu ce sa ii zic. Ajutor

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Numele.

| Sofer a răspuns:

Orice îți trece prin cap. Dar ai grija sa nu o plictisești și sa spui ceva ce s-ar putea sa se simtă deranjata.

| alexalx1234 a răspuns:

Spune-i ca ai BMW si vila de lux si o sa vezi cum o sa iti sara in brate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca vrei sa ii bagi castravetele in salata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stimulează-i intelectul.
E cea mai bună metodă.winking

| Cineva797406016386 a răspuns:

Ai un râs la finalul întrebări deci pari destul de liniștit așa că nu o să îți spun

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Afla lucruri despre ea, dar nu o fa ca un interogatoriu. Fa-o sa rada!