| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor va rog.In curand ma voi muta la sat unde am net de la dolce.Intrebarile mele ar fi :
1.Netul prin cablu merge si la laptop?[dar sa nu stea doar intr-un loc laptopul]
2.Sau trebuie sa imi cumpar stick cu internet?
3.Cam care ar fi cel mai bun stick cu internet?
4. Cel de la vodafone este bun?

Răspuns Câştigător
| BomboanaCuCaramell a răspuns:

Pai daca ai cablu destul de llung poti sa te plimbi cu laptopw prin kamera. dar mai bine e cu modemu ( nu stick cu internetlaughing) eu am de la cosmote dala care il reincarci si merge suuuper bine. melodiile si filmele se incarca repede si nu e nici scumpwinking sincer de la Vodafone nu am avut dar am avut de la zapp si nu e bun de nimic laughing eu l-am rupt de nervilaughing fundda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Valy1106 a răspuns:

Eu te-as sfatui pentru la tara sa iti cumperi wifi adica werless si pe toata raza curti de la tara ai internet si te poti plimba cu calculatorul prin curte succes. funda?/