| Ioanaaa93 a întrebat:

AJUTOR VA ROG! crying( Vinerea trecuta am avut contact sexual neprotejat, eram in ziua a5a de menstruatie. Baiatul NU a ejaculat in mine. De ieri urinez mai mult, cred ca am infectie urinara. Asta nu e o problema, caci o pot trata. Dar am mai citit pe net k si urinarea mai des este un semn de sarcina.
Voi ce parere aveti sad?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Semnele unei posibile sarcini apar dupa minim 3, dar de obicei 4-5 saptamani de la contactul sexual. faptul ca ai luat o infectie urinara de la partenerul tau nu influenteaza posibilitatea de a fi insarcinata.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți face un test de sarcină și nu te mai panica atât!
Pa, pa.

| catthshshshs a răspuns:

Semnele unei sarcini apar la aproximativ 3 saptamani de la contactul sexual neprotejat, deci nu cred sa fii de pe acum insarcinata. Eu zic pe viitor sa ai mai multa grija si fuga la medic sa iti dea antibiotice pentru infectie.

| Kazimir a răspuns:

Ți-ai tras-o la ciclu? Ești idioată? Cap de sfeclă oricât te-ai **** în timpul mensturației e IMPOSIBIL să rămâi. Mă dezguști total.

| badgirl22 a răspuns:

Semnee unei sarcini nu apar asa de devreme
fa un test de sarcina la 3 saptamani de la contact si pe viitor protejeaza-te eficient!

| Bocanila a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine nu ai cum sa fii insarcinata! Dar casa te linistesti tu fa un test de sarcina! bft sper ca te-am ajutat funda?

| doarofata123 a răspuns:

Pe ciclu nu ramai insrcinata. e imposibil

| Addeeee a răspuns:

Da, este adevarat k urinarea mai des are loc cand esti insarcinata... Dar apare dupa ceva timp, nu asa imediat. Nu-ti face griji :*

| Addeeee a răspuns:

Si poti sa iti faci un test de sarcina la o saptamana, nu la trei.

| iiiAloneKid a răspuns:

Daca nu a ejaculat in tine nu ai ramas insarcinata