| Andreiu68 a întrebat:

Ajutor! Vorbesc cu o fata de 5 luni, si simt nevoia sa intretin relatii intime cu ea. Sa incep de la inceput. Am cunoscut aceasta fata in urma cu 1an jumate, dar vorbim de 5 luni. Cand vorbesc cu ea si pe Facebook si fata in fata se vede ca tine la mine si mi-a spus ca tine la mine, ca sunt un om bun, daca m-ar pierde nu stie ce sa faca, odata i-am spus ca nu mai vorbesc cu ea, o ora nu am bagat-o in seama si a inceput sa planga, adica vad chestii care arata ca m-ar iubi.Ea a mai fost la mine acasa de 3 ori cand eram singur, nu am facut nimic, doar ne uitam la filme, stateam ne mai gadileam, cicaleam, raream statea cu capul pe mine, ma tinea de mana mai povesteam. Peste o saptamana sunt singur iar si o sa vina la mine iar si vreau sa fac ceva ca sa intretin relatii intime. Adica daca ii spun ca vreau asa ceva ma plesneste si pleaca imediat, sunt sigur, trebuie sa facem ceva sa ne duca valul. Sa ii spun daca vrea sa imi faca masaj, sau sa ma dea cu crema pe spate, sau daca bea ceva, ceva prostii din astea, ca sa o fac sa isi doreasca. Nu am experienta cu chestii dr genu. Am 20 de ani, iar fata 19

Răspuns Apreciat de Editori
| ShamelessQboy a răspuns:

Nu stiu de ce unii băieți chiar si fete, când este vorba de prieten de sex opus se gandesc imediat la sex! Voi chiar nu stiti sa faceti diferenta intre un prieten intim, si un PRIETEN?
Dacă si ea își dorește acelasi lucru, atunci va da semne vizibile, dacă nu ar fi inutil sa încerci, nu ai face decât să îți pierzi o prietena!
Ce sa iti recomand, poate sa va uitati la filme erotice, sau discuții cu tentă sexuală, vezi ce isi doreste ea si ofera-Te dacă vrea sa-i satisfaci tu acea placere, curiozitate chiar dacă asta ar implica sa te injosesti putin. În general fetele așteaptă să vadă că tu ești dispus să lași de la tine, sa o faci tu mai intai si apoi o fac si ele, ar putea fi un început de drum către o relație intimă.

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu trebuie decat sa incepi sa o saruti, mangai si restul va veni de la sine.

| Pool77 a răspuns:

Excit-o...

| Danielachan a răspuns:

Fata chiar vrea ceva intim de la tine, poti sa incerci sa o saruti si apoi e natural

| KorePandorica a răspuns:

Bună. Nu recomand să o "păcălești" ca să întrețină relații cu tine. Fă-ți sentimentele vizibile și dacă întradevăr ține la tine cum ții tu la ea, poți vorbi mai deschis despre dorințele tale și poate o să se ajungă și la asta. Dar dacă ea nu vrea, atunci așteaptă până e pregătită. Poate ai norocul să simtă și ea asta, dar dacă nu, nu forța nota pentru că poți să o pierzi. Fii răbdător și nu îți ascunde sentimentele. Dacă ea nu le cunoaște, nu are cum să decidă dacă vrea sau nu o relație de genul cu tine. Vorbește cu ea.