| ubialtau a întrebat:

Alexandra Stan, Bianca Dragusanu sau Daniela Crudu?

Răspuns Câştigător
| mihaelapop_7364 a răspuns:

Maili sairus

20 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Una mai neprihanita nu ai gasit? sau vrei sa faci topul cracanatelor televizate?

| andrada a răspuns:

Buna!
Alexandra Stan pentru ca restul' cum deschid gura spun niste prostii de te doare capu' iar ale e mai draguta de cat alea si canta si frumos cu toata ca in videocplipul ''lolipop'' a cam exagerat laughing

| NuAmGăsitNume a răspuns:

Ai vazut cum arata Bianca Dragusanu pe la vreo 17 ani?:)) http://www.google.ro/......tp?/imgres Deci clar nu;)

Daniela Crudu mi se pare superficiala dupa ce au aparut pozele alea cu ea de pe Vaporul iubirii, dar oricum nu sunt in masura sa o judec.

Deci o aleg pe A.Stan fiindca e draguta si canta si bine.

| GdX a răspuns:

Pe niciuna. Pe Jesica Alba mai bine.

| EuOO a răspuns:

Nu înţeleg de ce le pui pe toate în aceeaşi oală. Alexandra Stan nu prea are legătură cu celelalte două. Bianca Drăguşanu mi se pare o femeie destul de deşteaptă. Nu contează cum arăta la 17 ani, la 10 sau la 5. Toţi ne schimbăm. Despre Daniela Crudu...ce să mai zic. Nu am cuvinte la cât de falsă e. Dintre cele trei nu aş alege pe nimeni, pentru că nu le cunosc personal. Fiecare are domeniul ei de activitate...

| Casiana a răspuns:

Pot sa sun un prieten?
Sau macar variante ajutatoare, ceva... laughing

| blamefire a răspuns:

Daniela crudu

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Deci Bianca Draguseanu inainte sa faca operatiile arata ca dracu, Daniela Crudu e cam proastalaughing deci clar Alexandra Stan, e frumoasa si canta si binelove strucklove struck

| Nymphetamine a răspuns:

Niciuna rolling on the floor

| Dollicious a răspuns:

Alexandra Stan...ca alelalte sunt numai plastic, toate operate si siliconate si vorba lui @klepto: cracanaterolling on the floor

| Babs a răspuns:

Clar Alexandra Stan

| uuSexi a răspuns:

Alexandra Stan

| compaq15 a răspuns:

Andreea mantea!

| sefata a răspuns:

Bianca dragusanu! a ajuns prea smechera fata de cum erahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce ai vrea sa stiithinking
Eu as zice niciunabig grin.Toate mi se par vulgare,dar ca sa dau totusi un raspuns as zice Alexandra Stan, dintr'un singur motiv, acela ca s-a lansat prin muzica si ea chiar munceste...referitor la cele doua...happymai bine nu'mi dau cu parerea. O zi buna!

| zuziOoO a răspuns:

Alexandra stan

| AlexandraM776 a răspuns:

Alexandra Stan

| bogdan2 a răspuns:

Alexandra!

| catalin_7655 a răspuns:

E multe curve in Romania

| somethingelse a răspuns:

Alexandra Stan