| CrissRonnye7 a întrebat:

Alut,TPU! Ajutati-ma cu o parere. Ii dadeam mesaje unei fete pe ask pe care o cunosteam din realitate si ei ii placea ceea ce ii spuneam si m-a rugat sa ii dau indicii despre mine si intr-un final s-a prins cine sunt si am intrebat-o daca eu i-am facut o impresie proasta si mi-a spus ca nu. Apoi nu mi-a mai raspuns si nu a mai spus nimic. Ce parere aveti? Trebuia sa ii dau mesaj pe Fb? Apropo, are prieten, dar nu stiu ce sa fac.

1 răspuns:
| AndreiWeisz a răspuns:

Pai daca are prieten, ce crezi ca o sa faca? laughing Probabil ca nu te va mai baga in seama, mai ales daca te si cunostea deja.