| adolfhitler123 a întrebat:

Am 12 ani și am auzit că unii fac petting la această vârstă. E normal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care totul se va reduce si va ramane in stadiul de petting pur si simplu si nimic mai mult, atunci se poate aprecia ca...DA. Insa doar respectand cu ''sfintenie'' regula ''de aur'' a pettingului. big grin

| adolfhitler123 explică (pentru corbulalbrosu):

Înțeleshee hee Mulțumesc pentru mesaj!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este normal deoarece baietii pot deveni mai exigenti si se poate ajunge usor la sex oral, sau penetrare.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exigenţi sau excitaţi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Amândoua in acelasi timp laughing

| adolfhitler123 explică (pentru anonim_4396):

Unii nici nu se gândesc să-și pună prezervativ... Sunt multi prosti...

| anonim_4396 a răspuns (pentru adolfhitler123):

La 12 ani nu se gasesc marimi, direct cu soseta sau punga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este in regula

| DorelExpertu a răspuns:

E normal, doar ceea la ce faci tu referire nu se numeste petting, se numeste imbratisare.

| 2EXA a răspuns:

La 12 ani eu inca ma jucam cu jucariile baietas

| YellowAngel a răspuns:

Unde fac ei petting la 12 ani?