| MicutzhaTha a întrebat:

Am 12 ani si un baiat/coleg tot de varsta mea mi-a cerut sa facem sex.Eu am refuzat si i-am explicat ca suntem prea mici si ca nu e bine sa ne incepem viata sexuala de acum, eu cred ca am procedat corect. Voi ce ziceti?!(FUNDITA)

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Chiar ai procedat foarte corect, bravo. esti foarte descurcareata si intelegi situatiawinking

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai procedat mai mult decât corect. Ești fată isteață. Stai departe de băieți că uite ce urmăresc ei.
Pa, pa.

| alylove15 a răspuns:

Da,ai procedat corect...totusi ai 12 ani asteapta macar pana la 17 ani.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Normal ca ai procedat chiar foarte bine e nebun colegul ala al tau de la 10 ani sa va incepeti viata sexuala.foarte bine gandit! funda?

| alliss a răspuns:

Insfarsit un copil care gandeste. bravo:* sa fii asa in continuare. :* iar daca va mai insista sa-i spui acelasi lucru :*

| vicky09gui a răspuns:

Ai procedat foarte bine, esti mooooolt prea mica pentru ati incepe viata sexuala cel mai bine este sa incepi de la 17 jumate sau 18, asa este recomandat

Răspuns utilizator avertizat
| Fragolita a răspuns:

Ai procedat corect.winking

| Anonim654321 a răspuns:

Parerea mea este ca ai procedat corectwinking

| Sevenfold a răspuns:

Nuuuuu! Ai procedat chiar foarte prost phbbbbt. Glumesc, ai procedat corect! Intrebare copilul e in stare proasta de functionare, dar garantia o mai are?rolling on the floor
Baftaaa!

| MicutzhaTha explică:

Multumesc,candora!

| Karizma a răspuns:

Ai procedat extrem de bine, si ai dreptate o viata sexoala incepe de abia pe la minim 14 anibig grin.Esti inteligenta, ptc sa stii ca alte fete incep sa se f*** la 10 ani si gata nu se mai opresc, problema ca acel coleg sta pana tarziu si isi freaca p***, si pentru ca s-a plik vrea sa faca si alt ceva.
Alte fete ar fi pus o intrebarecv de genu:Buna am 12 ani si a facut-o cu un coleg

| laurika2u a răspuns:

La 12 ani? Ai facut foarte bine ca l-ai refuzat.Sa nu te lasi prostita de nimeni la varsta asta. Daca mai insista, spune-le parintilor tai si ei vor stii ce sa faca.

| ioana789 a răspuns:

Cel mai bine e sa le spui parintilor tai depre acel coleg... esti foarte tanara si ar fi pacat ca cineva sa profite de tine de la varsta sta. vorbeste cu mama ta si ai incredere in ea ca va face ce e cel mai bine pentru tine.