| Matei4 a întrebat:

Am 13 ani si cand ma masturbez ma simt bine dar dupa 2 minute de masturbare nu mai simt nimic. De ce?

Răspuns Câştigător
| sweetangels a răspuns:

Ai doar prea multe asteptari. gandeste-te ca orgasmul dureaza cateva secunde, daca tu simti placere 2 minute, esti unic!laughing

9 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Esti baiat, cat ai vrea sa te simti bine? laughing

| sweetangels a răspuns:

2 minute si asa e mult. fericirea e scurta, baiete laughing

| Matei4 explică (pentru sweetangels):

Eu ma intreb daca nu e ceva ciudat la mine

| Matei4 explică (pentru sweetangels):

Ma simt ok iar in timp cr ma masturbez Orgasmul aduca chestia de la sfarsit senzatiaaia faina o simt 5 secunde dar dupa nu ma mai pot masturba fiind ca nu mai simt nimic e normal?

| Matei4 explică (pentru sweetangels):

E frec pana ajung la orgasm. Ca sa ajung la orgasm trebuie sa fre vreun minut-doua. Dupa orgasm nu mai simt nimic.

| Matei4 explică (pentru sweetangels):

Mir mi se pare ciudat de oarece aud ca unii fac sex 1 ora incontinuu. Sau la sex simti diferit?

| sweetangels a răspuns (pentru Matei4):

Nu mai crede tot ce auzi. mai mult ca sigur cine face mult nu a avut orgasm, dupa ce ai orgasm nu te mai exciti, ai nevoie de o pauza, de timp ca sa te "refaci" deci, da, e f normal!

| Matei4 explică (pentru sweetangels):

Mersi mult chiar credeam ca is anormal

| sweetangels a răspuns (pentru Matei4):

Ai doar prea multe asteptari. gandeste-te ca orgasmul dureaza cateva secunde, daca tu simti placere 2 minute, esti unic!laughing

| Caty68 a răspuns:

Te anunta ca trebuie sa renunti la practica asta.