| Nimicnou1122 a întrebat:

Am 13 ani si cateva luni, si ieri ( la ora 3) cand am mers la baie am observat pe hartia igienica cu care tocmai m.am sters ( si pe lenjerie ) niste urme ( pete ) maro-rosiatice, care erau foarte subtiri. de atunci nu mi.a mai venit

P.S nu mi.a mai venit niciodata menstruatia.

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Să te pregăteşti totuşi cu 1-2 absorbante pe care să le ai in permanentă cu tine.

1 răspuns:
| Necunoscut112 a răspuns:

Urmează să ai menstruatie, însă nu se poate preciza cât va dura până se va regla si va veni lunar.