| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 -15 ani si nu mi-a venit menstruatia oare este vreo problema? straight facestraight face. funda.*:

Răspuns Câştigător
| *Lyttle.me* a răspuns:

Hey there! :*
Nu oh go on. Niciuna, de ce ar fi o problema? Nu toate suntem la fel, iti dai seama ce ar fi daca am fii toate identice?
Calmeaza-te, o sa vina si randul tau atunci cand te astepti mai putin. Organismul tau inca nu este pregatit pentru menstruatie, dar atunci cand vei fii la perioada (sa zic asa) o sa-ti doresti sa nu fii avutlaughing e nasol si ai o stare de discomfort in acele zile.
Deci, fara panica, toate vin de la sine, nu le grabeste nimeni :*

6 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Nu e nici o problema. Mie mi-a venit prima data prin clasa a noua, deci aveam vreo 15 ani.

| blodinel a răspuns:

Oh oh oh esti racita sau o dereglare hormonalalaughing) ori esti gravidahappy

| AnGeL a răspuns:

Nu nu este nici o problema... daca chiar vrei parerea unui specialist du-te la un ginecolog
dar sa stii ca unii se dezvolta mai repede iar altii mai incet

| AmantaVieţii a răspuns:

Moama, blegoo, ce norocoasa estii :X

Profita acum cat nu ti.a venit ca sa ti-o tragi cu toti pedofilii love struck Profita sa n.o faci protejat si ca sa gemi in hohote in pat cu pedofilii +45 ani love struck

| Varzaatomica a răspuns:

Du-te repede la ginecolog!
Esti insarcinata!
Nu mai astepta!

| BubbleShoot a răspuns (pentru Varzaatomica):

Ha ha ha...ce amuzanta esti.laughing. jett'' traseisto. daca te intereseaza nu era pentru mine ci pentru o prietena...du-te draga la psiholog/pshiatru ca altfel vei avea probleme grave!@