| Alinutsu96 a întrebat:

Am 14 ani! Prietena mea are 15 ani, Suntem impreuna de 7 lunishoare! ea e virgina! dorim sa facem sex,! eu am o experienta buna, nu am facut-o numai odata... ce credets e bine ce facem?

14 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Troll detectat...

| Dumnezău a răspuns:

E troll mai mult ca sigur; in plus, nici n-are cu ce fu*te la 14 ani. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Cu degetul, de ce nu?

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Neh,prea subtire degetul, si prea mic pe deasupra.Doar daca nu are vreun deget de 12 cm, ceea ce e cam improbabil.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Eee, atunci o freaca cu degetul pe organ.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu cum gasesti tu mereu o solutie la orice problema. tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Sunt inventiva, am invatat de la sfantul meu frate.

| Nu a răspuns:

Experienta buna laughing
Sigur ca da.

| Doηηa a răspuns:

Nu e bine. Ea e cam mică, de tine nici nu mai zic! Treaba voastră.

| MissLaura a răspuns:

Premiul nobel pentru inteligenta! Doamne,sigur ca e bine! La ce iti e gandul? cica ''e bine?'', normal ca nu, Einstein! cum? Doamne, ai 14 ani si ea 15? chiar nu mai puteti sa va abtineti? sincer, dai impresia ca ati fost crescuti in jungla! NU, NU E BN!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai cazut din copac? Cum sa o dezvirginezi la 15 ani?
Toate la timpul lor. In primul rand, creste foarte mult sansa ca ea sa faca cancer de col uterin. 17 ani e varsta optima.
De ce va grabiti asa, nu stiu...

| Anonymous1995 a răspuns:

De unde ai tu experienta ma? din filme porno? stai linistit ca nu se face ca acolo

| E8841942 a răspuns:

Iti dau in sfat de la baiat la baiat : Mai bine NU ca vei ajunge la vreo 25-30 ani si vei deveni ipotent. Lasa tot la timpu luiwinking

| mike27 a răspuns:

Sfat din partea mea: Arde-o frate si nu mai sta pe ganduri. Daca esti primul care o dezvirginezi nu o sa te uite niciodata iti spun eu. Te chinui putin cu ea dar asta e. dupa aia sa vezi ce bine o sa te simti mai ales cand sti ca tu ai desfacut-o laughing