| RemusMihai11 a întrebat:

Am 14 ani si am fost cu gagica mea am vrut sa facem sex si nu mi se scoala penisul cand vreau

Oare de ce? Pot cum va sa fac sa mi se scoale? Dau funda

Răspuns Câştigător
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Gândeşte-te la ceva care să te excite.Merge.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca nu se scoala cand vrei tu, la varsta de 14 ani, inseamna ca ai o problema care se rezolva in urma unui control la un medic urolog. Sau poate te masturbezi in exces.

| GoldenZenith a răspuns:

Mamica, nu ai si tu de invatat pentru capacitate?

| Kogaion a răspuns:

Du-te la doctor daca nu ti se scoala, la 14 ani, ar trebui sa "zbarnaie". Nasol moment cred ca ai avut laughing Dar nu ti s-a sculat deloc, sau ai avut nevoie de preludiu?

| Carrie1 a răspuns:

Poate ai avut prea multe emotii si nu te ai lasat purtat de val big grin

| RemusMihai11 explică (pentru Carrie1):

Eu nu am avut emotii

| sagetarius a răspuns (pentru RemusMihai11):

Atunci asteapta sa mai cresti!