| steaua12 a întrebat:

Am 14 ani si am o problema mare deci ma masturbez uneori va rog sa nu radeti si cand ma masturbez dupa un moment dat imi apar fff multe bule asa mici albe pe capul penisului fara sa vreau fac laba si incetu cu incetu imi apar asa ffff multe albe micute de ce oare? va rog sa tratati cu maxima seriozitate funda+vot cel mai bun raspuns va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| NnDWtf a răspuns:

Cum adica te masturbezi fara sa vrei?! WTF cum vine asta rolling on the floor) ti-ai invatat mana sa se duca singura la ****?
Face spume, din cauza ca esti disperat.

| Janek21 a răspuns:

Se numeste ejaculare. Nu prea ai ce sa ejaculezi, asa ca ies "bule de aer". Dupa un timp o sa fi si tu complet viril si o sa erupa vulcanul.

| ciotori a răspuns:

Este perfect normal.

| AlexandruCool a răspuns:

rolling on the floorCea mai tare intrebare. Stai linistit n-are nimic.

| steaua12 explică:

Deci stau fara probleme? si sa nu ma mai masturbez

| steaua12 explică:

Nu dar imi vine fff multe bule de alea asa albe mici fff multe