| STFU01 a întrebat:

Am 14 ani si azi m-am uitat de curiozitate la filme porno.E gresit? Am mai vazut acum un an când am avut telefonul virusat si ma tot baga pe site-uri porno.Dar nu cred ca asta se pune.
Daca m-am uitat o data desi sunt fata cuminte e păcat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca jumatate dintre copiii chiar si de varste mult mai mici acceseazasi se delecteaza foarte des cu astfel de filme porno. Presupun ca telefonul in acest moment nu este "virusat". laughing Te poti linisti fiindca ai ramas in continuare o fata cumintica si de fapt ar trebui sa incerci prin toate metodele posibile sa scapi cat mai curand de prejudecatile gresite, fiindca acelea reprezinta de fapt adevaratele"pacate" si piedici in calea dezvoltarii voastre etico-socio-culturale. big grin Multa sanatate!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai fi singura ca s-a uitat vreodata pe un site porno de ce ar mai fi mii de astfel de site uri?

| SG1995 a răspuns:

"Am 14 ani si azi m-am uitat de curiozitate la filme porno.E gresit?"

Nu, e complet normal.

| Yasmin875 a răspuns:

Nu este un lucru greșit.Toti se uită la un film, doua din curiozitate.

| LexiEla a răspuns:

Se zice ca e gresit, dar hei! Cine o sa iti faca ceva rau daca o faci? E ok daca e din curiozitate si nu creezi vreo dependenta sau ceva mai rau.

| madalinfindrihan a răspuns:

E normal...fac asta in fiecare zi laughing

| MaTeOGG a răspuns:

Sincer, e perfect normal :
1. Esti om si curiozitatea te macina.
2. De ce crezi ca starurile porno au atati bani.
3. Si eu ma uit saptamanal su de 2 ori pe sapt. ( baiat-14 ani)

| kata92 a răspuns:

Da, este greșit să te uiți la așa ceva. Fetele acelea sunt amăgite să facă asta pentru niște bani dar își distrug organismul și sunt tratate ca niște obiecte. Apropo, nici un om normal nu face lucrurile pe care le vezi acolo. E simplu, spui la spovedit asta pentru că da e păcat și nu te mai uiți niciodată. Chestiile alea mai dau și dependență plus alte probleme(o fostă prietenă de a mea a avut dependență de așa ceva).