| fuckU a întrebat:

Am 14 ani si inca nu am avut prima relatie sau primul sarut. am avut multe cereri dar le.am refuzat de frica sa nu gresesc ceva. credeti ca e grav? acum imi place un baiat si ma place si el si mi. a cerut sa fim impreuna iar eu nu stiu daca sa ii zic da sau nu, imi este foarte frica! ce ziceti ca ar trebui sa fac si ce sfaturi imi dati? oare sunt prea mica? dau funda...va rog cat mai multe raspunsuri...merci!

Răspuns Câştigător
| Anyyx a răspuns:

Mai thu poti sa ii spui Da daca crezi ca el este destul de bun cu tine si nu vrea dor sa te fenteze...Cum fac baieti de obicei! Daca thu crezi ca-i oky sa fii cu el eu iti spun sa incerci fara sa ai vreo teama pentru ca totul vine de la sine.Si sa ai grija cum se poarta cu tine.

Mult succes...Te iubeste Ana!:*wave

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu risti, nu castigi! Pana la urma nu ai nimic de pierdut! Incearca, invinge-ti frica! Odata si odata tot va trebui sa faci pasul asta!:* Nu esti prea mica, doar ca trebuie sa ai capul pe umeri si sa nu iti iei lumea in cap, de la un sarut sa treci la altele. Bafta multa:*

| Fabulous a răspuns:

Mai poti astepta nu-i problema, ai 14 ani fato

| CharLieBenfica a răspuns:

Nu ai de pierdut nimic, eu am 13 ani si am avut 4 prietene pana acum, cum a zis si LoveAlex, pana nu risti, nu castigi!winking