| Io4ik a întrebat:

Am 14 ani si nu mai pot sa rezist, vreau sa fac sex da, stiu ca e devreme.Ce sa fac? Imi dau drumul prea tare.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod cert si sigur NU esti singura persoana intr-o asemenea situatie. Totul depinde de sansa, de noroc. Sanatate!

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La anisorii tai, nu exista "nu rezist, vreau sa fac sex", ca nu-i o conditie obligatorie sa ai sex, pentru asta ai fost dotata cu creier, sa-l folosesti, inasinte sa decizi ceva interzis, la anisorii astia.
Masturbeaza-te cat vrei, ca-i gratis si nu implica sex, dar te autosatisfaci singura, cu degetul pe clitoris, fara sa introduci nimci in vagin, ca sa nu-ti rupi himenul.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, ca rezistatul ala se rezolva cu mana dreapta iar daca ai obosit, o schimi cu stanga.
Toate la timpul lor, sa mai cresti, ca la 14 ani ai doar un cuc, nici macar un penis adevarat, asa cum au adultii.

| Emilian65 a răspuns:

Sa ai rabdare sa mai cresti. Cand iti dai drumul prea tare? Cand te masturbezi?

| Io4ik explică (pentru Emilian65):

Da,sare sperma prea tare.

| Sofer a răspuns:

Masturbează te mai des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La farmacie :

-Aveți Viagra de 50 mg?
-Nu, dar avem de 100 mg și o rupeți în două!
- Soția?
- Nu! Pastila.

La fel și tu. Dacă zici ca îți dai drumul prea tare, vezi sa nu rupi în doua... Pe fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am impresia ca acum ai realizat pentru prima data ca VREI sa dai la gaura. dar "gaura" NU e usor de gasit., probabil o sa dureze ani buni pana vei gasi.
Varsta are importanta numai la sansele de a gasi "partenera" Dorinta/cheful ramane cam la fel. Fetele is smechere aleg baietii ALFA, U la 14 ani ce ai putea oferi fetei in plus fata de unul de 16, 18 ani sa zicem?

Răspuns utilizator avertizat
| EuNuImiIubescViata a răspuns:

Ez pez nu o faci

| ZEwLupu a răspuns:

Deci ai 2 variante, ori dai in cap, ori dai 200 de lei si aia e.