| Dennis_Angello_1995 a întrebat:

Am 14 ani si penisul meu esti curbat in jos, oare de la masturbare sau de la ce?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Îl ţii în chiloţi în jos. Aşa l-ai "învăţat".

| Dennis_Angello_1995 explică (pentru Necunoscut112):

Si cum ar trebui sa- l țin?

| PsyhoChild a răspuns (pentru Dennis_Angello_1995):

Nu te mai lua dupa astea.Fiecare barbat are penisul diferit.Nu exista penisul perfect drept.Eu il am putin curbat in cap spre stanga si nu ma deranjeaza deloc

| Dennis_Angello_1995 explică (pentru Necunoscut112):

L-am tinut unpic in sus si s-o revenit unpic!

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu, de la Mama Natură!

| doctorandus a răspuns:

Majoritatea barbatilor au penisul usor curbat, daca este prea curbat, mergi la medic.

| Emilian65 a răspuns:

Curbarea de care vorbesti nu este de la masturbare. Este de la modul cum s-a obisnuit el sa stea in chiloti.

| Dennis_Angello_1995 explică (pentru Emilian65):

Ia-m schimbat poziția si-o început sa-si revină!

| Sofer a răspuns:

Schimbai pozitia.