| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani și prietena mea de 13 ani vrea sa facem sex, ce sfaturi îmi dați?

Răspuns Câştigător
| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Sexul nu este pentru a fi facut la varsta voastra. De ce? Pentru ca organele voastre genitale nu au ajuns la maturitate pentru intretinerea actului sexual, iar voi nu stiti reguli elementare: 1. anatomia organelor sexuale si functionalitatea lor; 2. norme de igiena sexuala; 3. masuri de protectie impotriva unei sarcini nedorite.
Sexul se face undeva la 16-18 ani, asta e varsta la care sa iti incepi viata sexuala.
Stati pe bucile voastre cuminti si puneti mana pe carti si cititi.

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Spune-i ca sunteti prea mici pentru a face sex. Gasiti ceva care sa fie bun pentru amandoi.

| alexalx1234 a răspuns:

Sa ii spui parintilor ei sa vezi cum ii dispare pofta de sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa porti preservativul!

| StefanAdam a răspuns:

Nu ii asculta pe cei care iti zic ca esti prea mic, stii vorba ca vremea p.u.l.i.i trece deci treci la treaba

| RalukkaRxA a răspuns:

Să vă mai trăiți copilăria...winking

| sweetgirl1212566 a răspuns:

Pai,eu nu as accepta, totuși sunteți mici pentru a face asta, puteți doar sa va sărutați și cam atât

| Andreea7691 a răspuns:

Ce au ajuns copii