| falavafalava a întrebat:

Am 14 ani si sunt baiat! Acum cateva zile un baiat de 18 ani m-a pentrat cu voia mea vreo 5 minute si a ejaculat! Pot pati ceva?

Răspuns Câştigător
| AnonymGirl2017 a răspuns:

Nu patesti nimic, poate doar o fisura anala... Nimic mai mult. Cum iti dai seama daca ai o fisura? Pai te ustura/doare anusul si eventual sangerezi. Dar dupa ce el a terminat e normal ca probabil sa simti o durere, dar daca durerea persista mai mult de 3 zile este fisura anala.

| falavafalava explică (pentru AnonymGirl2017):

Nu ma doare nimic. El isi doreste sa o mai facem o data! ce parere ai?

| SG1995 a răspuns (pentru falavafalava):

Păi e okay dacă vrei s-o mai faci, dar asigură-te că tipul folosește prezervativ, n-ai vrea să te faci cu vreun herpes sau ceva de genu.

| falavafalava explică (pentru SG1995):

Dar vrea sa facem vreo 10-15 min. Ce zici? Cum e?

| SG1995 a răspuns (pentru falavafalava):

Pe mine mă întrebi cât timp să faci sex? Faci cât vrei man, nu e problema mea. laughing

| AnonymGirl2017 a răspuns (pentru falavafalava):

Eu cred ca voi faceti asta mai mult din curiozitate dar nu prea e si moral...

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa ramai marcat cand te ve duce sa il vizitezi la parnaie

| SG1995 a răspuns:

Nu, dacă tipul nu e infectat cu vreo boală cu transmitere sexuală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai noroc nu o să pățești nimic, poate te alegi doar cu o fisură anală, dar dacă acel băiat avea vreo boală cu transmitere sexuală (HIV/SIDA, gonoree, sifilis) acum o ai și tu.

| Goddess23 a răspuns:

Nu ai ce sa patesti decat sa iei vreo boala daca celalalt o detine.