| RaduCadar a întrebat:

Am 14 ani si sunt virgin. M-am saturat de insultele aduse de ceilalti la adresa mea. Sa ma dezvirginez pe iubita mea actuala?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Păi ar trebui să fii mândru că tu încă mai ai ceva de care ei și-au bătut joc.
Lasă-i să râdă și gândește-te că nu degeaba se spune că râde mai bine cine râde la urmă.
Și dacă te mai insultă, spune cuiva despre asta, nu sta indiferent! Vorbește cu un adult (părinte, profesor, orice altă persoană care te poate ajuta) să ia atitudine.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cei care te insulta sunt niste prosti. Si sigur printre ei sunt si virgini dar nu vor sa o spuna. Si crezi ca iubita ta este un obiect ca sa il folosesti cand vrei tu? Daca fata nu-si pierde capul si nu vrea sa te dezvirgineze? La asta te-ai gandit? Eu zic sa nu ii bagi in seama si sa iti vezi de viata ta.

| RaduCadar explică (pentru darrio2007):

Am vorbit cu ea si a zis ca vrea, de aceea sunt intr-o dilema.

| darrio2007 a răspuns (pentru RaduCadar):

Si care e dilema? Ca nu te inteleg. De varsta esti cam mic pentru sex, probabil ca si ea. Vreti sa o faceti, o faceti. Dar asta nu inseamna ca ar trebui sa iti scrii pe frunte „NU MAI SUNT VIRGIN". Doar sa stie cocălarii ca nu mai esti virgin. Parerea mea este sa nu-i bagi in seama.

| AlinSiAtat a răspuns:

De cand e frate o rusine sa fii virgin? In ce timpuri traim, nu pot sa cred. Faci cum simti tu insa actul asta ar trebui facut atunci cand simti tu, nu pentru ca esti presat. De asemenea, cred ca ai nevoie de prieteni noi.

Răspuns utilizator avertizat
| alasca444 a răspuns:

Eu zic sa o f@ti cat mai repede altfel se strica.

| uncopiltampit a răspuns:

Nu, du-te la curve e mai eficient. cum sa pui ma o asemenea intrebare? Logic, ca daca ai o prietena si ea nu e virgina sau e dai drumul daca esti satul!

| Paleontologul a răspuns:

Evident

| Anonim973 a răspuns:

Nu o face, esti prea tanar si iti vei distruge copilaria. Asteapta mai mult timp. Nu-i baga in seama. Oamenii nu sunt tot-timpul perfecti.