| AnonimulNr2564 a întrebat:

Am 14 si nust cum sa ma descurc cu fetele. pur si simplu cand vorbesc cu o fata pe care o plac ma emotionez si ma inrosesc si dupa aia ma port ridicol. Va rog sa ma ajutati sa-mi spuneti cum sa vorbesc cu ele.

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

E foarte simplu,hee hee asa eram si eu acum, vroiam sa le "vanez" dar ma rosheam repede, acum ele ma vaneza "laughing
fii tu e cel mai cool, poarta-te frumos cu ele, nu lasa gura sa vb fara tine happy, nu te da superman happy, mergi calm, sigur pe tine, priveshteo cat poti de multi in oki ca asa o furi mai repede, nu te uita dupa alte fete daca tu mergi cu ea... plimbate prin locuri romantice, pline de gingasie, de flori, mergeti la un suc, o pizza tongue. e simple big grin

5 răspunsuri:
| Mentosanaaa a răspuns:

Hey happy Comporta-te natural. Fara emotii si fara imbujorari happy. Fii tu insutiwinking Bafta la fete happy

Cyaa :*

| Bloondy a răspuns:

Sincer nu stiu daca cineva poate sa te invete cum sa te *descurci* cu fetele, asta o sa inveti tu cu timpul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt in aceeasi situatiesad, nu esti singur prietene.sad

| bruxellesman a răspuns:

Prietene, e un pic difici datorita varstei
sincer lasand la o parte latura de macho pe care o afiseaza toti pe aici, eu unul recunosc ca rosesc si acum in fata unei femei superbe, desi pe la 10 ani jumate am bagat-o la gaurica
ce sfat sa-ti dau care sa te ajute, cred ca cel mai bun posibil:
fii tu insuti intotdeuna, natural, fa-o in felul tau care te caracterizeaza - restul va veni de la sine!
doar un mic "astuce" - ai grija cui iti impartasesti sentimentele si alegeti cu responsabilitate prietenii, nu stica sa adaugi un trandafir superb, un zambet si spune-i ca e cea mai frumoasa fata pe care ai intalnit-o vreodata!
Succes!

| Brunetix45 a răspuns:

Incearca sa te controlezi happy