| Necunoscutu92 a întrebat:

Am 15 ani ai ejaculez foarte puțin sau deloc e normal nu ma prea masturbez

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Apetitul sexual si cantitatea de sperma ejaculata difera de la barbat la barbat.
Esti inca la inceput de pubertate si aparatul tau reproducator abia a inceput sa functioneze.
Ia-o usor si explora-ti corpul. masturbarea este o activitate placuta dar fara sa faci o obsesie dine a, ca-ti poate afecta viata sexuala de mai tarziu.

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca te masturbezi de 3-4 ori la rand, a cincea oara este normal sa ejaculezi putin.

| Andrey9222 a răspuns:

Daca dai de multe ori ce vrei sa mai ejaculezi.
Ia stai tu 2 3 zile fara sa dai si după dai