| Mariuspp a întrebat:

Am 15 ani si i-am bagat-o cu prezervativ, mai sunt virign?

Răspuns Câştigător
| Ralena a răspuns:

Bravo pentru folosirea prezervativului. Sa nu il dai jos niciodata. Pana te insori si vrei sa ai copii. (ma refer in timpul sexului, evident, sa nu il dai jos). In ce priveste protectia, esti responsabil. In ce priveste maturitatea psihologica, probabil inca nu erai pregatt, dar faptul este consumat. Daca ai facut sex doar sa zici ca nu mai esti virgin, nu e cea mai buna decizie. Dar omul se mai maturizeaza si toti facem greseli din care invatam.

8 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Nu mai esti virgin!

| corbulalbrosu a răspuns:

Baietii isi pierd ''virginitatea'' in momentul in care intretin primul lor act sexual, CU sau FARA a avea prezervativ montat pe penis. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu mai esti virgin daca ai bagat-o in vaginul fetei.

| Andreeush a răspuns:

Nu mai ești virgin, indiferent dacă foloseai sau nu prezervativul.

| mentholinks a răspuns:

Da virginule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sau fără prezervativ, nu tot penisul tău este?

| Clytia a răspuns:

Nu, din moment ce ai penetrat-o.

| ErnestFrancisc a răspuns:

Bai pana cand nu o sa rezisti tu ca mine 20 de ore o sa ramai virgin toata viata