| TheThingThatShouldNotBe a întrebat:

Am 15 ani sunt baiat si am parul lung...eu as vrea sa ma tund da problema e ca mia cazut foarte tare parul si am o dunga de chelie care se vede acum tarepuppy dog eyes...credeti ca ar trebui sa ma tund sau se va vedea prea tare?
scuzati categoria da am nevoie de nister aspunsuri si pareri rapid

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tunde-te,se poate regenera zona cu probleme.Foloseste ulei de ricin si unge locul respectiv cu tinctura de ardei iute, de brusture sau usturoi.Dar tunde-te! Stiu ca pasul e greu si dupa, te vei simti cam ciudat dar trece.Si,fa-o acum, cat esti tanar!

| JustMeBăi a răspuns:

Tunde'te ca Mihai Bendeac, ala face ceva bani cu tunsoarea lui.

| KamYkaZeeee a răspuns:

Din cate stiu eu cu cat te tunzi mai des se indeseste si parul... acum u faci cum crezi x.o.x

| alinius a răspuns:

Ma, eu nu inteleg baietii cu parul lung. adica scuza.ma, ai parul ca o fata, asa pana la umeri sau il ai still emorolling on the floor)
Ca de ex eu nu suport aia cu parul ca de fata. Una dintre diferentele dintre o fata si un baiat este si parul. Baiatul mai scurt, fata mai lung. Scuza-ma dar o mai zic odata, nu suport baietii cu parul lung si fetele tnse periutza. bleach
Parerea mea, ca sa ti se regenereze putin zona aia eu zic sa folosesti si ce a zis greece12 si sa te tunzi cat mai scurt, periutza, daca e posibil chef, fara cap la masina de tuns, ca asa iti creste mai normal.
Eu de exemplu ma tund odata pe luna aproape periutza... si daca las parul mai mare, adica 2luni 2 jumate, e foarte dess. Asa e la mine, depinde si de organismul tau...
sper ca te'a ajutat sfatul meubig grin