| raluca13100 a întrebat:

Am 16 ani si inca nu am prieten! Vreau sa-mi spuneti daca e de bine sau de rau!
Tin sa specific ca au fost baieti care au vrut sa fie cu mine iar eu i-am respins, nu stiu de ce dar le gasesc tot felul de defecte.Baietii care imi plac nu ma plac ei pe mine sau nu am destul curaj sa fiu cu ei iar cei care ma plac pe mine nu ii plac eu pe ei! Deci astept sfaturi! pup

2 răspunsuri:
| denisuca2012 a răspuns:

Draga,exact aceeasi problema o am si eu! Baietii pe care ii plac,nu ma plac,iar cei care ma plac,nu ii plac eu! O sa vina si vremea noastra,stai linistita! Eu zic ca nu e de rau ca nu ai prieten inca, si bineinteles, te sfatuiesc sa nu te mai stresezi pentru ca totul va fi binehappy
Ce poti sa faci? Sa incerci sa vorbesti mai direct cu baietii pe care ii placi!:*
sper ca ti-am fost de ajutor!

| Roxana0606 a răspuns:

Normal ca nu! Asta inseamna ca nu ai gasit inca persoana potrivita care sa-ti placa :*
Daca au defecte atunci : eliminai![ dar sa stii ca nimeni nu-i perfect]
Depinde si ce defecte aveau! Dar daca nu ti-au placut inseamna ca nu ti-au placut! Asta este parerea ta iar tu alegi ce crezi tu ca-i mai bun pentru tine big grin
Stai linistita o sa-ti gasesti un prieten pe masura cerintelor tale :*