| IulianDaniel16 a întrebat:

Am 16 ani si nu ma pricep la viata sexuala.
Cand este in erectie penisul meu se scoala in sus nu in fata si nu il pot misca in fata. Va rog sa imi explicati si fiti intelegatori.

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In sus trebuie sa se scoale. Ca sa poti face treaba cu el.

| IulianDaniel16 explică (pentru darrio2007):

Da dar dupa ce se scoala nu o pot impinge in jos.

| darrio2007 a răspuns (pentru IulianDaniel16):

Nici nu trebuie sa o impingi in jos.

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru moment, vad ca ai dificultati sa intelegi care-i pozitia erecta normala si ce trebuie sa faci, ca sa te autosatisfaci.
Asadar, ia-o cu incetul, pana descoperi cum sa te masturbezi, fara sa te mai sperii ca se rupe cucul si in cativa ani, cand mai cresti, probabil ca vei descoperii si cum sa ai o viata sexuala normala. Pana atunci, ia-o cu incetul, explorand organele reproducatoare si functia lor.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pozitia mentionata in care se afla penisul tau dupa ce a intrat in erectie este cea considerata ca fiind si NORMALA si NATURALA. Daca il prinzi bine in palma prin apasare sau miscarea mainii, in mod sigur poti modifica pozitia penisului aflat in erectie, inspre directia dorita. Probabil ca sta prea ''teapana'' si este nevoie de putin efort, insa si in acest caz trebuie sa incerci... cu mai multa hotarare. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Fii multumit ca ti se scoala asa. La unii nici nu se scoala si nu se mai plang.

| IulianDaniel16 explică (pentru Emilian65):

Nu ma plang sunt doar putin ingrijorat...

| Sofer a răspuns:

Eu cred ca e normal. Cand o ti in mana pana se scoala sa vezi ca iti sta pe orizontala dar daca ii dai drumul se duce in sus.

| IulianDaniel16 explică (pentru Sofer):

Chiar asta e problema dupa ce se scoala nu o mai pot pune pe orizontala.

| Goete a răspuns:

Ce trebuie sa iti explicam?

| ywar a răspuns:

Daca l-ai tinut organul in chilotei in sus, se va scula -logic- tot in sus. La unii cand e sculat e in partea dreapta, la altii e in partea stanga. Daca stii sa-l folosesti o poti urca pe pereti de placere daca ii atingi niste puncte.

Răspuns utilizator avertizat