| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si penisul meu masoara in erectie 11 cm. Va mai creste in urmatorii ani? Mentionez ca nu sunt foarte dezvoltat fizic.

Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

O mai creste 1 cm 2 maximum.

dar te poti specializa pe sexul oral happy
nu e rau nici asta.

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, va mai creste.

| lpavel a răspuns:

Da va mai creste dar nu mai mult de vreo 2cm happy

| Kingsley a răspuns:

De crescut, slabe sanse.
Dar, fii fericit! Un vagin are o adancime de maxim 12 cm (in medie).

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Kingsley):

Si daca vaginul are o adancine de maxim 12 cm crezi ca femeile fac sex cu barbati cu penis de maxim 12 cm ca altfel simt disconfort? Te inseli amarnic. Un penis de 11 cm nu satisface o femeie prin simpla penetrare, mai ales daca e si subtire.

| Bogdi_Condrea_1979 a răspuns:

Mai creşte nițel dar învață kamasutra

| superuamen a răspuns:

E bune si asa, iti faci o iubita micuta si te descurci cu ce ai