| in2ishen a întrebat:

Am 16 si ma masturbez de la 10. oare mai sunt virgin?(nu stin in2ishen sun varul lui )(folosim amandoi contul)

Răspuns Câştigător
| obsesion a răspuns:

Mai esti daca nu cumva din accident ti-ai rupt ata. daca ti-ai rupto trebuia sa curga putin sange.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Felicitari! esti un onanist innascut! Dai inainte, ca tot nu mai conteaza daca esti virgin sau nu! Mana(?) ta nu are nici un interes sa afle ...si nici nu are gura sa te intrebe.

| Nicky29 a răspuns:

Pai nu mai esti virgin atunci cand faci sex pentru ca de aia se spune ca iti pierzi virginitatea cand faci sex. Oricum nu cred ca are cum sa isi dea seama nici o fata daca mai esti sau nu virgin noi nu avem nimic care sa se rupa dupa ce facem sex.