| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Am 16ani,sunt scund de inaltime si sunt virgin, daca ma duc la o prostituata sa ma dezvirginez accepta?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ii faci plata te accepta si de-a busilea. O sa-ti para rau de bani. Nu te sfatuiesc.

| adytzoi a răspuns:

Nu, pentru ca ai 16 ani, esti scund, virgin si probabil fara bani!
Funda?

| AlinSiAtat a răspuns:

Accepta de acceptat. Esti sigur totusi ca vrei asta? Posibil sa nu fie exact ce vrei tu. Multi cred ca daca se dezvirgineaza, prind incredere dupa in relatiile cu femei. bafta!

| RAY a răspuns:

Ce importanta are banii sa faca

| Violleta2022 a răspuns:

Cand mergi la prostituate ai nevoie doar de 2 lucruri: banii sa le platesti si prezervativele sa le folosesti tu!
Nu are importanta ca esti scurt, lung, gras, slab, tanar ori batran, le platesti, ele isi fac treaba.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai suma necesara pentru a-i plati tariful solicitat/practicat de ea pentru prestatia pe care doresti sa ti-o satisfaca, sex oral, sex vaginal sau ambele poti fi convins ca nu te va refuza indiferent de varsta ta, de fizicul tau sau ca mai esti sau nu virgin. Bani sa ai. Neaparat suficienti. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Ca sa iti ia banii, te accepta.

| mentholinks a răspuns:

Da vezi sa nu iei vreo boala.

| NAT0 a răspuns:

Ce îmi plac întrebările de genul. rolling on the floor
La 16 ani n-ai învățat că toți sunt morți după bani? happy
Poți să fii ciung, dacă ai bani te lasă gol. laughing
Prostituția este un loc de muncă. A da, poți lua boli, așa că ai grijă dacă te bate gândul.laughing

| aleku22 a răspuns:

Baiatu cum o spune si dan bittman banii vorbesc laughing))

| aleku22 a răspuns:

Baiatu cum o spune si dan bittman banii vorbesc laughing)) deschide usi relati dar în cazul tau descide 2 picoare si o gaurica calda laughing))

| deeeaqq a răspuns (pentru aleku22):

În cazul tău ar trebui deschisă o carte de română, sigur o să-ți placă

| aleku22 a răspuns (pentru deeeaqq):

Uite cine a terminat facultatea de litere aceasta domnisoara tongue pfff esti irelevanta

| deeeaqq a răspuns (pentru aleku22):

Așa e, m-ai prins. :*

| Desireღ a răspuns (pentru aleku22):

Mai nou trebuie să termini facultate de litere ca să scrii corect? Interesant
Dacă vrei, te învăţ eu să pui virgulele.