| NightwalkerKlausOliviaMalinaElena a întrebat:

Am 17 ani, mama mea mi-a zis ca ar trebui sa imi fac un prieten, toti baietii pe care i-am intalnit pana acum sunt niste obsedati, ma cheama pe strada fara sa ne fi vazut vreodata fata in fata ca sa imi faca poze si tot tacamul, ce ar trebui sa fac ca sa gasesc si eu un baiat normal?

9 răspunsuri:
| NightwalkerKlausOliviaMalinaElena explică:

P.S. ma joc liga legendelor

| mgtow a răspuns:

Il recomand pe RAY din TPU, acum trebuie sa iei legatura cu el arata bine ca om si nu trage la dusca sau tigara.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Din moment ce maica-ta-i parasuta, nu vad de ce nu-l accepti pe primul obsedat.
Aschia nu sare departe de trunchi.

| Bozgi200 a răspuns (pentru NightwalkerKlausOliviaMalinaElena):

Asta ai văzut-o pe grup xD

| Bozgi200 a răspuns (pentru NightwalkerKlausOliviaMalinaElena):

Și eu tot 17 și joc la fel League of Legends scrie nick aici laughing joc suport top laughing)

| RAY a răspuns:

E si normal, sunt la pubertate, descopera dorinta sexuala, tu vrei nunta la 17 ani? toate visati la alesul vostru, nu exista asa ceva sunt povesti

| Crackman a răspuns (pentru mgtow):

Ii faci lipeala happy sa gaseasca dragostea.

| Emma30555 a răspuns:

Aștepți sa întâlnești pe cineva potrivit, e timp destul sa găsești. Încearcă sa cunoști un băiat în realitate nu pe net

| Georgexyz99 a răspuns:

Prezent pentru o conversatie normala, macar eu am mai multa coloana vertebrala, cu toate ca mai grabesc lucrurile