| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si cand ma masturbez tin minim 25 minute...
Oare cu prima fata rezist macar 5 minute?
Dupa ce imi dau drumul cu prima fata, mai pot continua actul sexual?
Oare ce parere are prima fata ca nu rezist mai mult de 2, 3,5 minute?

7 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

De obicei e cam la fel, ar trebui sa fii fericit.

| ktyi a răspuns:

Numai fetele se "masturbeaza" laughing!

| criştiyan a răspuns:

Tu crezi ca toate fetele sunt ca alea din filmele XXX? laughing Stai calm ca o sa rezisti mai multwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scuze,nu mă pot abține să nu râdrolling on the floor

| stpu a răspuns:

Nu are nicio treaba rezistenta la masturbare cu rezistenta in timpul actului sexual. E greu de controlat momentul ala - mai ales prima data.
Nu e nimic rusinos sa dureze 3 min.
Trebuie sa-i explici inainte ca n-ai mai avut experiente sexuale si va intelege. Acum daca e si ea la prima experienta, taci din gura ca nu-ti va reprosa nimic.
E o vorba: daca nu te ajuta "instrumentul" nu uita ca mai ai si degete si limba. laughing

| o0ops_2090 a răspuns:

Deci sa zicem ca sunt cu prima fata, mi-am dat drumul, dupa aceea ce fac mai continui actul sexual chiar daca mi-am dat drumul?

| BoloVladut a răspuns:

O sa-ti moara intr-o zi tongue