| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si sanii destul de mici sad nu-mi mai cresc sad stiti careva metode pentru marirea lor fara interventii chirurgicale?hee hee recunoscatoare daca mi-ati da raspunsuri serioase happy multumesc

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce toate fetele trebuie sa aiba o problema cu ceva? Unde te intorci auzi numai am burta,sunt grasa,am nasul mare,nu-s inalta,nu am sanii mari... Draga mea, sanii mici nu sunt o problema, sunt un avantaj.In primul rand ar trebui sa stii ca sanii se dezvolta atat timp cat ai ciclu, aproape toata viata ta.In al doilea rand exista sutienele push-up, care si la numarul zero, tot au ce arata.Pe urma, niciodata nu vei avea vreo problema peste ani, nu iti vor atarna sanii niciodata.Cand te vei casatori si vei ramane insarcinata, vei avea niste sani care te vor speria pana si pe tine, abia atunci vei realiza ca sa ai sanii mari nu e chiar cea mai vesela situatie.Invata-te sa te iubesti, exact asa cum esti.Natura e frumoasa prin imperfectiunea ei, daca tu te iubesti, te va iubi si cel de langa tine.Nu esti singura care se necajeste pe tema asta, dar sfatul meu este sa te convingi singura ca esti frumoasa asa cum te-a lasat mama natura, nu mai gandi prin comparatie si invata din dezavantaj sa faci un avantaj.Mult noroc!

5 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu-ti fa griji... daca acum sunt foarte mari pe la 30 de ani vor incepe sa se lase si vor deveni urati, acum sanii mari atrag doar priviri si atat...greece12 ar merita funda

| Narcis2007 a răspuns:

Uita-te la intrebarea asta: http://www.tpu.ro/......-si-acasa/
majoritatea baietilor prefera sanii mici

| Struuumf a răspuns:

Si eu tot 17 ani am si tot sani mici am!laughing no problem. important e sa fii cu capu pe umeri si sa stii cum sa te scoti in evidenta!:*

| giulia_6149 a răspuns:

Ufff ...sunt complet sigura ca porti sutien cu un burete exagerat de mare! asa ca never sa porti cu burete de acum inainte pentru ca inpiedica cresterea si cred ac e comod si pentru tine love struck
succes!

| killtek a răspuns:

Incearca sa te tragi de sfarcuri in fiecare dimineata timp de 2 saptamani si ai sa observi diferenta!