| 2002mihnea2002 a întrebat:

Am 18 ani si am ejaculare precoce,azi am gasit pe net o clinica in oras care se ocupa si cu problema asta, doar ca mi-e rusine sa ma duc, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa mergi la clinica, fiindca vei fii si mai rusinat sa ajungi in pat cu o femeie si sa te scapi pe tine in prima secunda cand te atinge, facand partidele sexuale imposibile.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inca ceva: si masturbarae excesiva poate duce la ejaculari precoce. Tu cat de des o faci?

| 2002mihnea2002 explică (pentru Violleta2022):

Pai cam de 5 ori pe saptamana

| Violleta2022 a răspuns (pentru 2002mihnea2002):

Poate ar trebui sa te gnadesti f serios si sa reduci la maxim 2 pe saptamana, ca sa nu ti se mai intample asa ceva

| Werrich a răspuns:

Sa renunti la sex.

| Paul754880338 a răspuns:

Asta se intampla si in alte situatii unde pofta sau dorinta este mai mare in mintea ta si asta orbeste un pic ca sa zic asa. Si apa daca vrei sa bei in felul asta ai sa te inneci, la fel si cu mancarea si tot asa. Trebuie in primul rand sa ajungi la o viata sexuala regulata astfel incat sa fii mai moderat in a pofti si sa te poti concentra pe act in sine mai relaxat putin. Apoi incearca sa savurezi mancarea ca si cum nu s-ar termina niciodata, apa ca si cum nu vei rabda de sete niciodata si evident sexul ca si cum este parte din viata ta si va dura vesnic. Clinica, daca alegi sa mergi acolo se va concentra mai mult pe portofelul tau decat pe problema in sine.

| Dyanah a răspuns:

Daca te iubeste te accepta asa cum esti king capu sus