| LifeIsFine6243 a întrebat:

Am 20 de ani, sunt virgin! Intrebarea mea este in legatura cu penisul. Porblema este ca nu il pot decalota de tot in erectie. Ar fi o problema pentru cand imi voi incepe viata sexuala? Adica in momentul penetrarii o sa simt dureri sau nu? A 2a problema ar fi ca este stramb....cam in forma de banana. Se poate ca fata sa simta dureri in timpul actului sexual deoarece penisul meu este stramb?

8 răspunsuri:
| briosicabriosel a răspuns:

Buna, nu il poti decalota pentru ca esti virgin, unii simt durere la primul act, altii nu, acuma depinde, e posibil sa simti e posibil sa nu...

| Cristiann25 a răspuns (pentru briosicabriosel):

Ce prost esti! N-are legatura ca e virgin.Se numeste fimoza chestia aia!

| briosicabriosel a răspuns (pentru Cristiann25):

Bai, eu stiam ca fimoza nu il poti decalota deloc, el a spus ca nu il poate decalota deloc, si uite-te mai jos ca si florinrazvan a zis ca daca nu se decaloteaza deloc daca ai fimoza. dar el nu il poate decalota tot, adica ata aia nu e rupta!

| LifeIsFine6243 explică (pentru Cristiann25):

Nu cred ca am fimoza. dupa cum am spus se dacaloteaza doar ca nu de tot; gen iese capul penisului si atat, nu se decaloteaza mai jos numai daca il fortez.
Chiar crezi ca este fimzoza? din cate am vazut eu in pozele de pe google la fimoza nu iese capul deloc sau doar foarte putin

| ywar a răspuns:

Decalotarea nu are nicio legatura cu virginitatea. Niciuna! Daca nu poti sa il decalotezi complet e o problema. Ai grija si citeste despre fimoza sau fugi la un medic si fa un consult. Ar fi normal sa il poti decalota complet iar pielea sa poate trece de coroana acestuia.
In privinta celei de-a doua probleme - stai linistit, nu cred ca exista in toata lumea asta un penis drept. Sunt mai sus, mai in jos, la dreapta ori la stanga. E ok. Sigur ca daca nu ai grija cand intri in ea s-ar putea sa simta dureri.

| florinrazvan a răspuns:

Sall daca nuse decaloteaza deloc ai fimoza dar la fimoza iti ramane penisul mic, iar daca se decaloteaza numai capul inseamna ca nu ai rupt,, ata,, dar cand o sa ai primul contact sexual o sa doara putin si se va rupe, dar nu neaparat stiu pe cineva care are 25 de ani si nu isa rupt ata dar de obicei ata o rupi cand esti copil si o rupi pa laba, iar forma n-are nimic a mea este spre dreapta.laughing) funda

| LifeIsFine6243 explică (pentru florinrazvan):

Deci de la 11 ani poti sa-ti imaginezi cata laba am dat?laughing... sper ca nu vor fi probleme la primul contact sexual din cauza asta si ca totul va fi bine; mai ales forma ma ingrijoreazabig grin exact ca o banana, sper sa nu se sperie draq fatahappy

| KingOfDomination a răspuns:

Eu te dau dracu happy