| sieupeaici1976 a întrebat:

Am 21 de ani și în urma cu o zi am făcut dragoste cu o femeie de 39 de ani. Ea a zis ca in viitor mai vrea sa mai facem sex. Considerați ca ar trebui sa mai țin legătură cu ea sau nu?

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Da. Aici este vorba de prietenia cu beneficii. E win-win. Tu te fwti si ii satisfaci nevoile ei personale, ea se fwte si iti satisface ție nevoile personale. Daca îți face si un bIowjob...esti numarul 1

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu cred ca ai visat frumos, culca te urmeaza partea a doua, sa ne spui cum a fost.

| Sofer a răspuns:

Categoric man. Tine legătură cu ea dar ai grija sa nu te atașezi emoțional de ea.

| DarthNiger a răspuns:

Depinde daca se afla intr-o relatie cu altcineva, daca da, atunci nu cred ca ar trebui sa continui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| TLF92 a răspuns:

Categoric daca femeia e singura, cui pe cui se scoate.

| tzionut a răspuns:

laughing) cine a zis ca femeia e singura? Depinde de tine. Avantaj, ai parte de sex regulat si iti poti imbunatati eficienta sexuala, poti experimenta, invata, etc. Dezavantaj, te poti multumi cu ce ai fara sa mai cauti o relatie

| Stochel a răspuns:

Da,de ce nu mai ales daca se *** bine si iti face si oral

| sieupeaici1976 explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri. Am decis sa rămânem împreună și sa facem cât mai mult sex.